NOWY WYMIAR EMS

Zapraszamy na NOWY WYMIAR treningu EMS w SUCHYCH i WYGODNYCH STROCJACH EMS!

Już w EMS Lublin dostępne są STROJE FITDRY  najnowszej generacji.

Zalety strojów:

  • Suche – bez moczenia
  • Wygodne w ćwiczeniach – nie ograniczają ruchów, niczym druga skóra
  • Bardzo szybkie w zakładaniu
  • Małe, bezprzewodowe konektory
  • Pełne mocy.

Stroje FITDRY są wypożyczane na treningach za 0 złotych do karnetów na zajęcia PERSONALNE oraz W PARACH.

DO WYBORU TRENINGI EMS 20 MINUT

  • STANDARDOWY TRENING EMS – siłowy, spalający lub rehabilitacyjny
  • MOCNE SPALANIE – trening EMS 20 minut + jumping fitnes (trening na trampolinie)
  • WORKOUT – trening EMS 20 minut + pilates (wykorzystanie sprzętu reformer, cadillac, beczka, krzesło)

ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI

Trening EMS to niebywałe połączenie fizjoterapeutycznej elektrostymulacja mięśni z nowoczesnym treningiem personalnym. Co więcej, jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod treningowych dla każdego niezależnie od wieku, potrzeb czy celów treningowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Trening EMS jest całkowicie bezpieczny. Co więcej podczas treningu angażujesz wszystkie grupy mięśniowe, bez obciążania stawów i układu nerwowego. Częstotliwość, intensywność i głębokość impulsu jest ustawiona przez wykwalifikowanego trenera.

KAMERALNE STUDIO

Trening EMS wykonywany jest w kameralnej, komfortowej atmosferze, sam na sam z trenerem personalnym lub w duetach. Z dala od zatłoczonych komercyjnych klubów fitness – bez gapiów i zbędnych komentarzy.

TRENING PERSONALNY

Każdy trening jest indywidualnie dopasowany do wyznaczonego celu i poziomu zaawansowania ćwiczącego, i co najważniejsze treningi wykonywane są pod okiem najlepszych trenerów EMS.

ŁAGODZENIE BÓLU PLECÓW

Metoda treningu personalnego EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko trenowane mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy. Co więcej trening ten wzmacnia tzn. stabilizację centralną, dzięki czemu usuwa lub znacznie redukuje przyczynę bólu pleców.

UTRATA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

20 minutowy trening spala do 1200 kilokalorii, skutecznie wspomagając redukcję tkanki tłuszczowej, wykorzystując efekt EPOC. Ponadto elektrostymulacja znacznie przyśpieszy Twój metabolizm, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej kontrolować swoją wagę.

SZYBKIE REZULTATY

Rezultaty zostały potwierdzone badaniami naukowymi przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln. Pierwsze efekty zauważysz po 10-12 treningach. Zaczynając od 1 treningu w tygodniu zauważysz, że będziesz czuć się lepiej i zdrowiej wyglądać.

BRAK WPISOWEGO

Nie płacisz za wstęp na teren studia tak jak na zwykłej siłowni, dodatkowo za trening z trenerem. Nie podpisujemy umów długoterminowych – płacisz jedynie za odbyte treningi lub konkretny pakiet.

EFEKTY

Efekty są widoczne już po 8-10 treningach. Tylko 20 minut w tygodniu wystarczy by osiągnąć zadawalający efekt. 20 minutowy trening odpowiada 2 godziną treningu na siłowni bez negatywnego wpływu na zdrowie.

KRÓTKI CZAS TRENINGU

Trening trwa tylko 20 minut i jest wykonywany 1/2 razy w tygodniu. W tym czasie pracują wszystkie mięśnie jednocześnie, a impuls dociera nawet do głębokich warstw mięśni. Mięśnie pracują na najwyższym poziomie już od 1 sekundy treningu.

CHROŃ SWOJE STAWY

Podczas treningu EMS nie występują przeciążenia działające na stawy, gdyż nie używamy ciężkich obciążeń zewnętrznych typu sztangi czy hantli. Podczas treningu wykorzystujesz głównie obciążenie swojego ciała bądź niewielkie ciężarki czy gumy.

Przewiń do góry